Cv

Opleiding:

1984-1986 Kunstacademie Churchill, Victoria, Australië

1987-1990 Gerrit Rietveld Academie, Amsterdam, Nederland

 

 

Opdrachten:

2015  Maquette Dwingelderveld van wol, voor Bezoekers

      Centrum Dwingelderveld van Natuurmonumenten, Ruinen. 

2014  Schetsopdracht kunstwerk in de openbare ruimte,

       Oosterend, Texel.

2012  ‘Tessels Lant’, Museum Kaap Skil, Texel

2008  Poster ‘Eco Village Hamro Gaun’, Sankhu, Nepal

2006  ‘Turks-Nederlands Tulpen Tapijt’, Oosterpark,

        Amsterdam

 

 

Exposities (een selectie): 

2018  'Dierbaar', twee kunstenaars, de natuur als bron.

       Museum Natura Docet Wonderryck, Denekamp, Twente.

2017  'Water Zomerexpo 2017', Musuem De Fundatie, Zwolle

      'From Texel with Love', Oudheidkamer, Den Burg

        Texel 

2016  'Averechts', textiel tentoonstelling, Provinciehuis

        Haarlem.

2015  'Gastvrijheid', in de Kunsttraject-etalages, 

        Staatsliedenbuurt, Amsterdam.

      'Kunstuitingen', Peperhof, Oosterend Texel

2014  'Round Lace', Rosignano Monferatto, Italië

2013  'Omhuld door wol', Texelse woldag, Texel

      'En dromen zult gij', Loods 32, Lelystad

      ‘Strings’, Galerie Design Vlaanderen, Brussel,België

2012  ‘Needle Works’ Galerie Handwerk, München, Duitsland

      ‘Spelden Kussen’  Edam (reizend)

2011  ‘Verwandlungen-Metamorphosen’, Galerie Handwerk,

       München, Duitsland

2009  ‘Textiel Biënnale’ , Museum Rijswijk, Rijswijk.

2007  ‘Outrageous Lace and Subversive Knitting',

        MAD Museum, New York, USA (reizend)

2006  ‘Internationale Kant Biënnale, Hedendaagse Kunst’,

       Brussel, België (reizend)

2005  ‘Verzoening tussen Oud en Nieuw’,de Oudheidkamer,

        Den Burg, Texel

2004  ‘Internationale Kant Biënnale, Hedendaagse Kunst’,

        Brussel, België (reizend)

      ‘Fibre Art International’, Pittsburgh, PA, USA 

2003  ‘11xSculpture’, Westergasfabriek, Amsterdam

      ‘Flexible 4: Identities’ , Withworth Art Gallery,

        Manchester, UK (reizend)

2002  ‘Internationale Kant Biënnale, Hedendaagse Kunst’,

        Brussel, België (reizend)

      ‘Triënnale Internationale du Papier, Charmey,

        Zwitserland

2001  ‘Vetovoima’, Rauma-Sali, Rauma, Finland

2000  ‘Connections’, Internationale Betonac Wedstrijd,

        St.Truiden, België (reizend)

           

 

Projecten:

2016  'Tapijt Taksubt', medina Sefrou, Marokko

2014  'Bleekkleed', voor Klifhanger, een kunstroute

        door Den Hoorn, Texel 

2013  'Geneeskunst', met collectief 1.3, de Vitrines,

        AMC, Amsterdam.

      ‘Zand’, voor Klifhanger, een kunstroute

        door Den Hoorn, Texel

2012  ‘Komt een boek bij de dokter’, collectief 1,18

       Centrale Bibliotheek, Amsterdam

2011  ‘Groen Zwart, Texels in t Hart’, voor Klifhanger,

         een kunstroute door Den Hoorn, Texel

      ‘Gelukstreffers’, Amsterdam

2007 ‘Lousy Lacy Souplepels, rijk ontmoet arm’, Amsterdam -

        Alontenango Guatemala

2004  ‘Bellamy by Night’, Amsterdam

2002  ‘Cabanes’, strandhuisjesproject, Texel

      ‘Ladenkastproject’, galerie Phoebus, Rotterdam

 

 

Artist in Residencies:

2017 'The Pottery Workshop', Jingdezhen, China

      Beurs van Stichting Gerbrandy Cultuurfonds

2016  AIR Textiles,'Culture Vultures', Seffrou,

      Marokko

 

Docentschap:

2011-heden: DIY Textile School, Amsterdam

 

Prijzen:

2006  Grote Prijs Koning Fabiola, Internationale

        Kant Biënnale-Hedendaagse Kunst, Brussel, België

2000  Aanmoedigingsprijs Internationale Betonac Wedstrijd,

        St. Truiden, België